French Fly

French Fly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

French Fly, binalara ip atarak ilerlemeye çalışan bir karakterin ilginç macerasını konu alıyor.

Süper kahraman filmlerinden bir hayli etkilenmişe benzeyen bu Fransız, beceri ve aksiyon odaklı oyunlar oynamaktan keyif alan Android cihaz sahiplerine eğlenceli vakit geçirteceğe benziyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan French Fly'da yüksek binalara kancalı ipler atarak ilerlemeye çalışan bir karakteri kontrol ediyoruz. Binalara ip atmak için parmağımızla ip atmak istediğimiz noktaya dokunmamız yetiyor.

Dokunma işleminden sonra karakter o bölgeye ip atıyor ve salınım hareketiyle kendisini ileri fırlatıyor. Daha sonra tekrar ip atarak adeta Örümcek Adam'ın yaptığı gibi binalar arasında yol devam ediyoruz. Binalar haricinde gökyüzünde süzülen uçaklara da tutunma şansına sahibiz. Oyunun temel görevi mümkün olduğunca ileri gitmek. Gittiğimiz en uzak mesafe oyundaki en yüksek skorumuz olarak kaydediliyor.

Oyunda her şey mükemmel ilerlemiyor. Beklenmedik zamanlarda karşımıza çıkan engeller bizi yolumuzdan alıkoymaya çalışıyor. Bunları başarılı bir şekilde atlatırsak yolumuza devam edebiliyoruz. Sakin ses efektleri ve müzikler oyunun en iyi yanları arasında. French Fly'ı oynarken adeta dinleniyoruz ve aynı zamanda eğlenceli bir deneyim yaşamış oluyoruz.

YORUMLAR