Frenzy Arena - Online FPS

Frenzy Arena - Online FPS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frenzy Arena mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Frenzy Arena - Online FPS içinde bolca aksiyon bulabileceğiniz bir mobil FPS oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Frenzy Arena - Online FPS'de bizi deathmatch türünde savaşlar bekliyor. Oyundaki savaş arenalarına çıktığımızda her oyuncu kendisi için savaşıyor, yani oyunda takım olayı yok. Bu nedenle her zaman gözünüzün açık olması gerekiyor.

Frenzy Arena - Online FPS içinde 20 farklı kahraman seçeneğine sahibiz. Bu kahramanlar kendilerine has yeteneklerle donatılmışlar ve farklı görünümlere sahipler. Kahramanlarımızın kullanabileceğiniz 9 farklı silah seçeneği bulunuyor. Bu silahların arasında ağır makinalı tüfekler, pompalı tüfekler, keskin nişancı tüfekleri yer almakta. Ayrıca oyunda patlayıcılar da kullanılabiliyor. Bu patlayıcıları kullandığınızda kendi kahramanınıza zarar vermiyorsunuz, yani dilediğiniz gibi sağa sola bomba fırlatabilirsiniz.

Frenzy Arena - Online FPS'de dilerseniz herkese açık karşılaşmalara katılabilir, dilerseniz özel karşılaştırmalar oluşturarak oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Oyunun için mesajlaşmanız da mümkün.

Frenzy Arena - Online FPS'nin içinde herhangi bir reklam da yer almıyor.