Freshbacks

Freshbacks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Freshbacks telefonunuz için sürekli yeni duvar kağıtları sunan bir duvar kağıdı uygulamasıdır

Freshbacks eğer akıllı telefonunuzun görünümünden ve sürekli aynı duvar kağıtlarını kullanmaktan sıkılıyorsanız hoşunuza gidecek bir mobil duvar kağıdı uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir değişen duvar kağıtları uygulaması olan Freshbacks Android telefonunuzun ekranında sürekli taze ve yeni bir görüntü oluşmasını sağlıyor. Uygulama temel olarak her gün 10 adet Full HD çözünürlükte duvar kağıdını telefonunuza indiriyor ve ekran kilidinizi her açtığınızda bu duvar kağıtlarından farklı birini duvar kağıdınız yapıyor.

Freshbacks'ı kullanabilmeniz için uygulamayı indirdikten sonra Freshbacks'ı canlı duvar kağıdınız olarak ayarlıyorsunuz. Freshbacks standart canlı duvar kağıtları gibi batarya ömrünüzü kısaltmıyor. Zaten uygulama sadece klasik sabit duvar kağıtlarını rastgele olarak değiştirmekte. Uygulamayı başlatınca sizden belli duvar kağıdı kategorileri seçmeniz isteniyor. Seçtiğiniz bu kategorilerden otomatik olarak indirilen duvar kağıtları değişen bir düzen ile ana ekranınıza geliyor.

Freshbacks içerisinden hangi duvar kağıtlarının görüntülenip görüntülenmeyeceğini de belirleyebiliyorsunuz.

YORUMLAR