Fusion War

Fusion War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fusion War güzel grafiklere sahip olan bir mobil aksiyon oyunudur

Fusion War oyun severlere üst kalite bir savaş deneyimi yaşatan, online olarak diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan Fusion War'ın senaryo modunda Pi Corp adlı bir kötü niyetli örgüte karşı savaşmaktayız. Bu örgüt sahip olduğu teknolojiyi, silahları ve paralı askerleri kullanarak dünyayı ele geçirmek için harekete geçtiğinde karşısına bir grup cesur savaşçı çıkıyor. Biz de bu savaşçılardan birini seçiyoruz ve Pi Corp'un planlarını durdurmaya çalışıyoruz.

Fusion War'da oyunu dilersek FPS yani birinci şahıs, dilersek TPS yani 3. şahıs kamera açısıyla oynayabiliyoruz. Oyun boyunca bölümleri geçtikçe yeni silahların kilidini açabiliyoruz ve kullandığımız silahları geliştirebiliyoruz. Ayrıca heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları da bizi bekliyor.

Fusion War'ın senaryo modunun haricinde PvP modunda diğer oyunculara karşı savaşabilmeniz ve daha heyecanlı aksiyon sahneleri yaşamanız da mümkün.

YORUMLAR