Galatasaray Duvar Kağıtları

Galatasaray Duvar Kağıtları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galatasaray Duvar Kağıtları ücretsiz bir Android uygulamasıdır

Galatasaray Duvar Kağıtları eğer şampiyon takımınızın renklerini ve şanlı görüntülerini mobil cihazlarınıza taşımak isterseniz kullanabileceğiniz bir duvar kağıdı uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Galatasaray Duvar Kağıtları'nda Türkiye'nin en büyük futbol takımı olan ve Avrupa'da benzersiz başarılara imza atmış Galatasaray'ın eşsiz görüntüleri duvar kağıdı olarak bir araya getiriliyor. Galatasaray Duvar Kağıtları uygulamasını kullanarak takımınızın renklerini taşıyan farklı duvar kağıtlarına sahip olabiliyorsunuz.

Galatasaray Duvar Kağıtları uygulaması üzerinden farklı duvar kağıtlarına göz atabiliyorsunuz. Beğendiğiniz duvar kağıtlarını dilerseniz fotoğraf galerinize kaydedebilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz zaman bu resimleri kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinden beğendiğiniz fotoğrafları direkt olarak ana ekranınıza duvar kağıdı yapabilmeniz de mümkün. Eğer bu güzel fotoğrafları arkadaşlarınız ile paylaşmak isterseniz Galatasaray Duvar Kağıtları uygulaması içerisindeki sosyal medya bağlantılarını kullanarak beğendiğiniz resimleri Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz.

Uygulama içerisinde yıldız Galatasaray oyuncularının yanısıra sarı kırmızı renklerle donatılmış tribünler ve stadyumların fotoğraflarını bulabilmeniz mümkün.

YORUMLAR