Galaxy Hoppers 1.0 (Android)

Galaxy Hoppers

1.0
Galaxy Hoppers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galaxy Hoppers'ta gezegenler arası seyahat ederek verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Galaxy Hoppers, arcade oyun türü kategorisinde yer alan bir Android oyunu. Hem tablet hem de akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bu oyunu, tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Verilen görevleri yerine getirmeye ve bu görevleri gerçekleştirirken hayatta kalmaya çalıştığımız bu oyun, epey zengin bir deneyim vaat ediyor. Son zamanların popüler oyun temalarından olan karşıdan karşıya geçme türüne göndermeler yapan Galaxy Hoppers'da birbirindne ilginç gezegenlerde, farklı görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyundaki görevlerimiz esnasında karşımzıa çok sayıda engel ve tuzak çıkıyor. Nehirlere, hızla geçen arabalara, tomruklara, uzaylılara, robotlara, buz canavarlarına ve hatta uzay gemilerine kadar uzanan geniş yelpazedei engeller ve düşmanlar bizi oylumuzdan alıkoyabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Hızlı refleksler ile bunları geçerek ne pahasına olursa olsun yolumuza devam etmeyi hedeliyoruz. Oyunun en iyi yanlarından birisi de arkadaşlarımıza karşı rekabet edebilmemize imkan tanıması. Ne kadar çok mücadele edersek seviyemiz de aynı ölçüde yükseliyor ve daha fazla güçleniyoruz.

Zorlu oyun yapısına rağmen eğlenceli karakterleriyle mizahi bir atmosfer yaratmayı başaran Galaxy Hoppers, arcade oyunlara ilgi duyanların uzun süreler boyunca ellerinden düşüremeyecekleri bir yapım.