Galaxy Rangers 0.9.54 (Android)

Galaxy Rangers

Galaxy Rangers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galaxy Rangers, Android tabanlı mobil cihazlarla uyumlu ve gelecekte dünyanın yaşadığı bir saldırıyı konu alan rol yapma ve strateji tarzlarında oynanabilen bir mobil oyundur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Galaxy Rangers mobil oyunu, aksiyon ve rol yapma oyun tarzlarında oynanabilen ancak özünde strateji kategorisinde değerlendirilen yeni nesil bir mobil oyundur.

Galaxy Rangers mobil oyununun hikayesine göre yıl 3666’dır. Dünya yüzlerce gezegene kadar genişlemiştir. Ancak karanlık güçler dünyanın peşini bırakmaz. Birçok oyundan aşina olduğumuz üzere karanlık güçler dünyaya saldırıda bulunur. Saldırıyı def edecek silahın parçaları ise gezegenler arasında dağınık halde bulunmaktadır.

Silahın parçalarını bir araya getirmek amacıyla kahramanımız bir gezegene gönderilir. Yüzlerce paralı askere ve galaksi koruyucusuna komutanlık yapan kahramanımız ile ordunuzu kurup kendi stratejiniz ile karanlık güçlerin ordusunun saldırılarını püskürtmelisiniz. Fütürist yapısıyla oyuncuların tercihi olmaya aday olan strateji oyunu Galaxy Rangers, Google Play Store’da ücretsiz olarak indiremeye uygun.

YORUMLAR