Gangsters of San Francisco

Gangsters of San Francisco
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gangsters of San Francisco, Amerika eyaletlerinden bir tanesi olan San Francisco sokaklarında serserilik yaparak keyifli vakit geçirebileceğiniz heyecanlı bir aksiyon oyunu.

Gangsters of San Francisco, Android telefon ve tablet sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği başarılı aksiyon oyunlarından bir tanesi. Kalite açısından değerlendirdiğimde çok da kaliteli olduğunu söyleyemeyeceğim oyun uygulama mağazası üzerinde çok popüler.

Popüler PC oyunu GTA'ye benzerliği ile dikkat çeken oyunda kontrol ettiğiniz karakter ile sokaklara çıkarak olay çıkartıyorsunuz, araba çalıyorsunuz yada diğer suçlar işleyerek tam bir gangster oluyorsunuz. Oyunun heyecanı da tam burada başlıyor. 3 boyutlu ve gerçekçi grafiklere sahip olan oyunda kontrolleri ise ekranın sağ ve sol altındaki tuşlarla sağlamak mümkün.

Sıkılmadan saatlerce oynayabileceğiniz oyunun en güzel yanı ücretsiz olarak sunulması. Oynadığınız oyunlarda detaylara çok önem veriyorsanız ve ufak tefek şeylere takıyorsanız bu oyunu önermem fakat keyifli vakit geçirmek için boş zaman öldürecek oyunlar arıyorsanız Gangsters of San Francisco iyi bir seçenek.

Farklı silahlar ile şehirde magandalık yapıp stres atabileceğiniz oyunun kontrolleri oldukça rahat. Hareket ederken kontrolün tamamen siz de olduğunu hissediyorsunuz. Oyunu Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip hemen deneyebilirsiniz.

YORUMLAR