Garfield's Pet Hospital 1.0.3 (Android)

Garfield's Pet Hospital

Garfield's Pet Hospital
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Garfield’s Pet Hospital hiçbir ücret ödemeden indirebileceğiniz eğlenceli bir veteriner kliniği işletme oyunudur.

Garfield’s Pet Hospital, tembelliğiyle ünlü karakter Garfield’ın belki de tek faydalı projesi. Bütün gün uyuyup lazanya yemekten başka uğraşlar da arayan sevimli çizgi karakterimiz Garfield artık veteriner kliniği işletmeye başlamış.

Oyunda veteriner kliniği işletiyoruz ve kliniğimize gelen hayvanların hastalıklarına çare bulmaya çalışıyoruz. Herhangi bir Garfield oyunundan beklendiği gibi bu oyunda da mizah ön planda ve grafikler de bu altyapıyla uyum içerisinde görev yapıyor.

Garfield’s Pet Hospital’da tam tamına 9 farklı klinik mevcut ve bu kliniklerin her biri farklı özleliklere sahip. Bu klinikler misafirimiz olan sevimli dostlarımızı en iyi şekilde ağırlayıp, rahatsızlıklarını gidermek için özel olarak tasarlanmışlar. Bize sunulan araç ve gereçleri kullanarak hastalıklarla mücade etmeli ve eğer gerekirse fazladan araç gereç almalıyız. Hatta yetersiz gelirse yeni çalışanlar işe almalıyız.

Kısacası Garfield’s Pet Hospital eğlenceli ve mizahi yönü ağır basan bir oyun. Siz de Garfield hayranıysanız bu oyunu mutlaka deneyin.

YORUMLAR