Geki Yaba Runner

Geki Yaba Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geki Yaba Runner, Android platformunda görselleriyle öne çıkan platform macera oyunu.

Geki Yaba Runner, Android platformunda ücretsiz oynanabilir iki boyutlu platform macera oyunları arasından görselleriyle sıyrılan süper eğlenceli bir yapım. Flaş oyunları anımsatan harika grafikler sunan oyunda tavşan kulaklara sahip ak sakallı ilginç bir karakteri kontrol ediyoruz.

Hem telefon hem de tablette kafa yormadan vakit geçirme maksadıyla oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan birisi diyebilirim. Hareketli geçen platform oyunlarından keyif alıyorsanız tavsiye ederim. Oyunda dediğim gibi Noel Baba kılığına bürünmüş ilginç görünümlü bir karakteri yönetiyoruz. Amacımız prensesi kurtarmak, krallığımızı korumak. Tabii ki prensese ulaşmak kolay değil. Her taraf tuzaklarla dolu ve tekrar oynamaya iten onlarca engel var.

Oyunun kontrol sistemi son derece basit. Tek yapmanız gereken sağ alttaki kendi görünümüze dokunmak. Karakterimiz kendiliğinden ilerlediğinden platformları aşmak için tek yaptığımız gerektiğinde bu butona dokunmak. Zıplama tuşunun yanı sıra sol atta sınırlı süre için geçerli özel güçlerimiz bulunuyor.

YORUMLAR