Gem Miner 1.3.1 (Android)

Gem Miner

Gem Miner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gem Miner, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz sürükleyici bir macera oyunu.

Gem Miner, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir macera oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu sürükleyici oyunda yerin altındaki değerli taşları çıkartmayı amaçlayan bir madencinin maceralarına tanık oluyoruz.

Kazancını maden işinden sağlayan karakterimiz gerekli alet edevatını topladıktan sonra hemen kazma işlemlerine başlıyor. Elbette bu zorlu maceradaki en büyük yardımcısı biziz. Oyunda sürekli olarak yerin altına inmeye ve değerli madenleri keşfetmeye çalışıyoruz. Kazancımızı artırdıkça yardımımıza dokunabilecek türden ekipmanları satın alıyoruz. Bu ekipmanlar arasında asansörler, kazmalar, merdivenler, meşaleler ve destek üniteleri var. Açıkçası bu ekipmanlar özellikle yerin altında daha fazla indikçe epey yardımcı oluyorlar.

Oyundaki temel amacımız yeri kazmak ve maden çıkartmak olsa da bazı bölümlerde özel görevler alıyoruz. Bu görevleri tamamlarsak ödül olarak madalyalar kazanıyoruz. Elbette bu görevler hiç de kolay olmuyor. Özellikle de yeterli güçte ekipmanımız yoksa.

Gem Miner'da bu tarz bir oyundan beklediğimiz kaliteyi sunan grafik modellemelerine yer verilmiş. Açıkçası mükemmel değiller fakat oyuna orijinal bir hava katmayı başarıyorlar. Bu yüzden keşke daha iyisi olsaymış demiyoruz.

Sonuç olarak Gem Miner, macera oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin uzun süre boyunca sıklmadan oynayabilecekleri bir oyun. İçerik olarak her yaşa hitap ettiğini de söyleyebilirim.

YORUMLAR