Ghost Town Adventures 2.16.2 (Android)

Ghost Town Adventures

Ghost Town Adventures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ghost Town Adventures, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir macera oyunudur.

Ghost Town Adventures, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz gizemli bir oyundur. Oyunda hayaletli bir şehrin içerisinde büyük gizemi çözmeye çalışıyoruz.

Korku dolu bir oyun olarak karşımıza çıkan Ghost Town Adventures, bir tür gizem çözme oyunu olarak tanımlanabilir. Oyunda hayaletlerle dolu bir ev içerisinde anahtarlar ve ipuçları arıyor ve büyük gizemi çözmeye çalışıyoruz. Kötülüğün hüküm sürdüğü şehirde laneti kaldırarak iyiliğin yeniden gün yüzüne çıkmasına yardımcı olmamız gerekiyor. Bunun için ipuçlarından yola çıkarak bulduğumuz iksirleri karıştırarak yeni bir büyü yapmalıyız. Ancak heryeri kötü hayaletlerle dolu bir şehirde bunları yapmak oldukça güç. Cesur ve korkusuz biriyseniz bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Eşsiz karakterler arasından dilediğinizi seçerek oyuna başlayabilir ve iyiliği geri getirmek için çabalayabilirsiniz.

Oyunun Özellikleri;

  • 20 farklı hayalet 
  • 20 farklı karakter
  • Zorlu görevler
  • Craft sistemi

Ghost Town Adventures oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.