Ghouls'n Ghosts MOBILE (Android)

Ghouls'n Ghosts MOBILE

Ghouls'n Ghosts MOBILE
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ghouls'n Ghosts MOBILE mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Ghouls'n Ghosts MOBILE eğer mobil cihazlarınız üzerinde nostalji yaparak eğlenmek isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz Ghouls'n Ghosts adlı bu oyun aslında ilk olarak 1988 yılında çıkış yapmış ve o dönemin arcade salonlarının vazgeçilmez bir parçası olmuştu. Ghouls'n Ghosts'ta Arthur adlı bir şovalyeyi yöneterek yaşayan ölülerle, canavarlarla ve şeytanın kendisiyle savaşıyoruz. Kahramanımız şeytan tarafından canı alınan insanları ve sevgilisi Prin Prin adlı prensesi tekrar hayata döndürmek için uzun bir yolculuğa çıkıyor, biz de bu yolculuğunda kahramanımıza eşlik ediyoruz.

Ghouls'n Ghosts, zorluğuyla saç baş yoldurtan, jeton düşmanı olan bir oyundu. Fakat bu oyunun sevilmesini sağlayan özelliği de buydu; çünkü Ghouls'n Ghosts'u bitirdiğinizde zoru başarmanın keyfini çıkarabiliyordunuz. Oyun boyunca ekranda yatay olarak ilerlerken bir yandan düşmanlarınızla savaşıyor, diğer yandan platformlar arasında zıplayarak tuzakları ve engelleri atlatmaya çalışıyorsunuz.

Ghouls'n Ghost, içinde 2 oyun modu bulunduruyor. Dokunmatik kontrollerleuyumlu hale getirilen oyun Casual oyun modunda kolay ve rahat bir oyun tecrübesi sunuluyor, klasik mod ise Ghouls'n Ghosts'un orijinal zorlu oyun yapısını koruyor.

YORUMLAR