Girls X Battle 1.6.0 (Android)

Girls X Battle

Girls X Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Girls X Battle oyunu çeşitli anime karakterlerini kullanarak savaş yapabileceğiniz bir oyundur.

Son dönemin en popüler çizgi film tarzı animelerin dünyasına giriş yapmaya hazır mısınız?. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Girls X Battle oyunu ile karakterlerin savaşı başlıyor.

Japon çizgi film sanatı olan animeler kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına almayı başardı. Tabi çizgi filmler bu kadar çoğalınca oyunları da geliştirilmezse olmazdı elbette. Girls X Battle oyunu, iki farklı oyuncu ile oynanıyor ve en iyi olan karakter oyunu kazanıyor.

Girls X Battle oyununda sadece kız anime karakterleri bulunmakta ve bu karakterlerin hepsi farklı özelliklere sahip. Bazı karakterler silaha sahip olurken bazı karakterler ise sihir gücüne sahip oluyor. Eğer seçtiğiniz anime karakteriyle iyi oynamayı başarırsanız savaşı siz kazanıyorsunuz.

Oyun içerinde yer alan karakterleri giydirebiliyor ve onlara yeni özellikler de ekleyebiliyorsunuz. Dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz de dünyadan oyuncularla oynayabileceğiniz Girls X Battle oyunu, sizin düşmanları yenerek en iyi olmanızı istiyor. Hadi hemen şimdi Girls X Battle oyununu indirin ve favori karakterinizi seçin.

YORUMLAR