Go Kane!

Go Kane!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sıkı bir gerilim hikayesini oynayarak takip etmek isteyenler için Go Kane! oldukça başarılı ve orjinal bir oyun.

2014 yılının en iyi bağımsız mobil oyunlarından biri olarak dikkat çeken Go Kane! ile polisiye ve romantizmin iç içe olduğu sürükleyici bir hikayede diyalog ağırlıklı bir oyun. iOS kullanıcılarının App Store reyonlarından kaldırılan oyun bu noktadan sonra Google Play kitlesi tarafından daha da benimsenip sevilmeye başladı.

Uyuşturucu mafyası ile iç içe geçen bir kriminal olaylar silsilesinde kurulan oyun sahnesinde Kane isimli karakteri oynuyorsunuz. Sevgilisi kaçırılan Kane, bu hainlerin taleplerini yerine getirmek zorunda olduğu için uyuşturucu dünyasının içerisinde ölümcül bir mücadeleye giriyor.

Go Kane! oynanış yönünden oldukça sadece ve kolay anlaşılır bir mekaniğe sahip ama İngilizce bilmeniz şart. Türkçe dil desteği olmayan oyunun diyalog ve metin ağırlıklı olduğunu söyleyebiliriz. Şaşırtıcı bir hikaye derinliği sunan oyun, rol yapma oyunlarından alışık olduğunuz tercihe dayalı farklı senaryolar sunabiliyor. Dolayısıyla seçiminizi yaparken iyi düşünmeniz gerekiyor.

25 kere seçim yapma şansınız olduğu oyunda 125 Bin dolar toplamanız ve fidyeyi ödemeniz gerekiyor. Aksi halde kız arkadaşınız için işiniz oldukça zor. Çocuklar için uygun görülmeyen uyuşturucu teması yüzünden App Store'dan uzaklaştırılan oyun Google Play'de ücretsiz olarak varlığını sürdürüyor.

YORUMLAR