Golden Axe 1.1.0 (Android)

Golden Axe

Golden Axe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Golden Axe, Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen ve SEGA'nın efsane oyunları geri kazandırma projesi kapsamında ortaya çıkan bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Golden Axe mobil oyunu, oyun devi SEGA’nın klasik oyunlarını mobil platforma uyarlama trendiyle ortaya çıkmış aksiyon oyunlarından biridir.

SEGA Forever programı kapsamında efsane haline gelmiş klasik oyunlar bir bir mobil oyun platformuna kazandırılmaya devam ediyor. Ristar, Virtua Tennis, Crazy Taxi, Sonic the Hedgehog derken şimdi de Golden Axe mobil oyun mağazalarında arz-ı endam ediyor.

Ölüm saçan karanlık güçler Yuria şehrindeki insanları kaçırıp fidye ister. Bu arada altın baltanın yok edilmesi tehdidi vardır. Onları durdurabilecek ve Yuria halkını kurtaracak olan kahramanlarımız bir cüce, bir amazon savaşçısı ve bir barbardır. Klasik piksel grafikleriyle retro havasını koruyan Golden Axe mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve bu klasik oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR