Grab The Auto : Middle East

Grab The Auto : Middle East
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grab The Auto : Middle East mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Grab The Auto : Middle East eğer mobil cihazlarınızda GTA benzeri bir açık dünya tabanlı aksiyon oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Grab The Auto : Middle East, Grab The Auto serisini Orta Doğu'ya taşıyor. Oyunda ana kahramanımız Frank teröre karşı giriştiği savaşta bizim yardımımıza ihtiyaç duyuyor. Bölgedeki terör karargahlarını yok etmek için görevlendirilen Frank'ı kontrol ederek teröristleri etkisiz hale getirmesi için ona yardım ediyoruz. Tamamladığımız her bölümde hedefimize doğru bir adım daha yaklaşıyoruz. Oyunda düşmanlarımızla savaşırken farklı silah seçeneklerini kullanabilmekteyiz. Görevleri tamamladıkça kazanacağımız parayla yeni silahlar satın alabiliyoruz.

Grab The Auto : Middle East'de oyunculara geniş bir açık dünya sunuluyor. Oyuncular bu geniş haritada yol almak için farklı araçları kullanabilmekteler. Standart arabaların yanında 4 çeker jipler ve helikopterler sahip olduğumuz seçenekler arasında. TPS türünde yani 3. şahıs bakış açısını kullanarak oynadığınız bir aksiyon oyunu olan Grab The Auto : Middle East'te gece ve gündüz döngüsü yer alıyor. Bu sayede oyuna gerçekçilik katılıyor.

Grab The Auto : Middle East'in ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.