Grand Theft Seagull 1.16 (Android)

Grand Theft Seagull

Grand Theft Seagull
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grand Theft Seagull eğlenceli bir mobil sonsuz koşu oyunudur

Grand Theft Seagull eğer aksiyon ve heyecan dolu bir mobil oyun oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akılı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Grand Theft Seagull'da ipini kopararak şehre terör salan bir martının hikayesi konu alınıyor. Biz de oyunda bu ipini koparan martıyı yönetiyoruz ve pislik yaparak eğlenceli anlar yaşayabiliyoruz. Oyunda yoldaki insanların yiyeceklerini, çocukların şekerlerini araklıyoruz ve bütün şehri peşimize takıyoruz. Gökyüzünün hakimi olarak havada süzülürken bir yandan karşımıza çıkan engelleri aşıyoruz ve bir martının en büyük silahını, yani pisleme silahını, kullanarak yolumuzu açıyoruz.

Grand Theft Seagull klasik sonsuz koşu oyunlarından küçük bir farklılığa sahip; o da kahramanımızın uçuyor olması. Bu farklılık küçük olsa da oyuna büyük bir değişiklik kazandırıyor. Havada süzülürken alçalıp yükselebiliyoruz ve önümüze çıkan engelleri aşmak için bu yeteneğimizden faydalanmamız gerekiyor. Oyunda karşımıza arabalar ve otobüsler gibi engellerin yanısıra inşaat araçları gibi engeller de çıkıyor. Altınları toplamak için ise dar alanların içinden geçmemiz gerekebiliyor.

Güzel grafiklere sahip olan Grand Theft Seagull eğer Subway Sufers tarzı oyunları seviyorsanız hoşunuza gidecektir.