Green Force: Zombies 2.4 (Android)

Green Force: Zombies

2.4
Green Force: Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Green Force: Zombies korku dolu bir mobil FPS oyunudur

Green Force: Zombies, zombiler tarafından istila edilmiş bölgelerde hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Green Force: Zombies'de ölümcül bir virüs tarafından çürüyen bir şehrin hikayesi konu alınıyor. Bu virüs nedeniyle ortaya çıkan salgın sonucu insanlar bir anda kendilerini kaybetmekte, yaşamsal fonksiyonlarını kaybetmektedirler. Fakat bu yaşayan ölüler sadece beslenme içgüdülerini kaybetmemişlerdir; yedikleri tek şey ise virüsün bulaşmadığı saplıklı insanlardır.

Green Force: Zombies'de bu şehirdeki hayatta kalan insanları kurtarmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz ve zombi gruplarının arasına dalıyoruz. Eğer FPS oyunlarını oynamayı seviyorsanız Green Force: Zombies beğeninizi kazanacak bir oyun olacaktır; çünkü oyun bu türdeki başarılı oyunlar arasında yer alıyor. Farklı oyun modlarının yer aldığı Green Force: Zombies'de farklı silahları ve ekipmanları kullanabilmekte, oyunda ilerledikçe yenilerini satın alabilmekteyiz.

Green Force: Zombies'in grafiklerinin ortalamanın üzerinde olduğu söylenebilir. Oyundaki kaplamalar orta kalite sergilerken silah ve zombi grafikleri yüksek kalitede.