Guardians of the Galaxy LWP

Guardians of the Galaxy LWP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guardians of the Galaxy LWP, popüler Marvel oyunlarından bir tanesi olan Guardians of the Galaxy oyunu için özel olarak hazırlanan bir Android canlı duvar kağıdı uygulamasıdır.

Guardians of the Galaxy LWP, Android cihazlarınız üzerinde kullanabilmeniz için geliştirilen bir Android canlı duvar kağıdı uygulamasıdır. Özellikle Marvel hayranlarının ilgisini çekebilecek olan uygulama popüler oyun Guardians of the Galaxy'e ait ekran görüntülerindne oluşmaktadır.

Uygulamayı özel kılan ve diğer benzer canlı duvar kağıdı uygulamalarındna ayıran en önemli özelliği, mobil cihazınızın kullanımına göre farklı tepkiler verebilmesidir. Örneğin cihazınızın şarjının bittiğini duvar kağıdı üzerinden anlayabilirsiniz.

Farklı kullanıcı profilleri dikkate alınarak geliştirilen uygulama mesaj ve arama bilgilerini görüntüleme izni içeriyor. bunun nedeni ise ekranların daha iyi bir şekilde özelleştirilebilmesidir.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilmenize rağmen, duvar kağıtlarını kullanabilmek için ödeme yapmalısınız. Uygulama ile birlikte sadece tek bir canlı duvar kağıdı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ayrıca uygulamanın Premium özelliklerinin kilidini açarsanız kaçırdığınız aramaları ve mesajları da duvar kağıdı üzerinden farkedebilirsiniz.

Sizde farklı ve kendi zevklerinize özel bir canlı duvar kağıdı kullanmak istiyorsanız Guardians of the Galaxy LWP uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize mutlaka indirmenizi öneriyorum.

YORUMLAR