Guild of Honor

Guild of Honor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guild of Honor güzel grafiklere sahip bir rol yapma oyunudur

Guild of Honor güzel grafik kalitesiyle beğeninizi kazanacak bir mobil RPG oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Guild of Honor'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve destansı savaşlara katılabiliyoruz. Oyunda temel olarak bir grup kahramanın kontrolünü devralarak uzun bir yolculuğa çıkıyoruz ve bu yolculuğumuz boyunca farklı düşmanlarla karşılaşarak büyülü silahlar, ekipmanlar ve eşyalar toplamak, kahramanlarımızı geliştirmek için mücadele ediyoruz.

Guild of Honor'da oyunculara 360 farklı kahramandan dilediklerini bir araya getirerek kendi macera takımlarını kurma imkanı veriyor. Oyundaki savaşlar gerçek zamanlı olarak gelişmekte. Bu savaşlarda kahramanlarınızın sahip oldukları kendilerine has yeteneklerden faydalanarak savaşın gidişatını belirleyebiliyorsunuz. Savaşları kazandıkça tecrübe puanı kazanıyor, kahramanlarınıza seviye atlatarak onları güçlendirebiliyorsunuz.

Guild of Honor oldukça yüksek bir grafik kaltiesine sahip. Kahraman modellerinin yanısıra kullandığınız büyülerdeki görsel efektler göz alıyor.

YORUMLAR