Gun Club 3 1.5.7 (Android)

Gun Club 3

Gun Club 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gun Club 3, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir aksiyon oyunudur.

Gun Club 3kaliteli grafiklere ve kusursuz işleyen dinamiklere sahip harika bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, gerçekçi biçimde tasarlanmış silahlarla muhteşem bir maceraya ortak olacağız. Stres atmak ve boş vakitlerini değerlendirmek isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum. 

Gun Club 3 gerçek anlamda bağımlısı olacağınız bir oyun ve aşırı realistik olmasıyla dikkat çekiyor. Oyunda birçok silah yer almakta ve bunların hepsi gerçeğe yakın tasarlanmış diyebilirim. Karşımızdaki düşmanlar aynı atış talimindeki hedef tahtalarına benziyor ve onları öldürürerek ilerlemeye çalışıyoruz. Tabii yaptıklarımız sadece bununla sınırlı değil. Gun Club 3'de bir de rehineler bulunuyor. Bunları da öldürmeden düşmanları hedef almalıyız. Dilerseniz zombi ve vampirleri de öldürebileceğinizi unutmadan söyleyelim. Biz adam öldürdükçe puan kazanıyoruz ve bu puanlarla yeni silahlar ve ekipmanlar edinebiliyoruz. Uygulama içi satın alımları da sayarsak geniş bir cephaneye sahip olduğumuzu söyleyebilirim. 

Android platformunda bu tarz gerçekçi bir oyun arıyorsanız Gun Club 3'ü ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.