Guncat 1.1.008 (Android)

Guncat

Guncat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guncat, kontrol ettiğiniz çılgın kedi ile havada uçan tüm kuşları avlamanız gereken eğlenceli ve heyecanlı bir Android aksiyon oyunu.

Guncat, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz hem eğlenceli hem heyecanlı hem de çılgın bir aksiyon oyunu.

Çılgın ama aynı zamanda sevimli bir kedinin kontrolünü sağlayarak alacağınız farklı silahlar ile havadan geçmeye çalışan tüm kuşları öldüreceğiniz oyunda ne kadar kuş vurursanız o kadar başarılı oluyorsunuz. Kazandığınız puanı ekranın sağ üst kısmında görebilmeniz mümkün.

Her oyun merminiz bitene kadar devam ediyorsunuz fakat bazı kuşların taşıdığı mermi kutularını düşürerek daha uzun süre oynayabilmeniz mümkün. Bunun dışında dikkat etmeniz gereken şey ise asla kargaları vurmamanız gerekiyor. Siyah renkli kuş olarak geçen kargaları vurursanız patlıyorsunuz.

Farklı silahlar ile daha kolay ya da daha zor kuş vuracağınız oyunda kazandığını paralar ile silah değişimi yapabilmeniz mümkün. Toplam 8 farklı silah türü bulunan oyunda, kontrol ettiğiniz kedinin de üstünü başını kendi istediğiniz şekilde düzenleme lüksünüz bulunuyor.

Tek bir tuş ve dokunuş ile oynayacağınız oyun sıkıldığınız zamanlarda ilaç gibi gelerek eğlenmenizi sağlıyor. Oynamak için hemen Android mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.