Guns Royale 1.0 (Android)

Guns Royale

1.0
Guns Royale
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    427

  • Üretici

    Wizard Games Incorporated

Arenanın tek kurtulanı olmak için mücadele edin.

Guns Royale, tüm oyuncuların silahsız başladığı, silah toplayarak güç kazandığı ender multiplayer aksiyon oyunlarından biri. Piksel grafikleri ve hızlı tempolu oynanış sunması ile öne çıkan çok oyunculu hayatta kalma oyununda yaş sınırlaması yok. Shooter oyunlarından keyif alan herkesin oynarken hoşça vakit geçireceği, sıkılmayacağı bir yapım.

Bot’ların yer bulamadığı başka bir deyişle gerçek oyuncuların bir araya geldiği aksiyon oyununda arenanın tek kurtulanı olmak için tüm hünerlerini sergiliyorsunuz. Mücadeleye herkes eşit şartlarda başlıyor. Kimsede silah olmadığından öncelik keşfe çıkarak silah bulmak. Bıçak, taramalı tüfek, tabanca, el bombası ve daha birçok silah haritayı keşfederken karşınıza çıkıyor. Tabii ki silahı bulan diğer oyunculara karşı avantaj elde ediyor, daha uzun süre hayatta kalıyor.

Üçüncü şahıs kamera açısından oynanış sunan yapımın tek beğenmediğim yanı; ekranın sol ve sağ yanını kaplayan simgeler oldu. Sol yanı karakterinizi özelleştirmenize izin veren simgeler, sağ yanı da silahlarınız ve harita kaplıyor. Neyse ki bir de bunlara yön ve aksiyon tuşları eklenmemiş. Yenilikçi kontrol sistemiyle telefonda da tablette de keyifi oynanış sunan TPS oyununu tavsiye ederim.

YORUMLAR