GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR

GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir helikopter savaşı oyunudur

GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR oyunculara hem bir helikopter oyunu hem de bir uçak savaşı oyunu sunan bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR'da bizi 2. Dünya Savaşı'ndan sonra geçen bir hikaye bekliyor. 2. Dünya Savaşı'nın hemen ardından, 1950'li yılarda Jade Mercenaries adlı paralı askerler kendilerini tekrar savaş içinde buluyorlar. Biz de bu paralı askerlerin bir üyesi olarak savaşı sonlandırmak için göreve başlıyoruz. Bu işi yaparken hem savaş helikopterlerini, hem de uçakları kullanabilmekteyiz.

GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR'da oyuncular yeni uçakları ve helikopterleri kullanabiliyorlar ve bölümleri tamamladıkça bu uçak ve helikopterleri geliştirebiliyorlar. Serinin ilk oyununda helikopterlerimizi yalnızca dış kamera açısından kontrol edebiliyorduk. GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR'da ise artık uçak ve helikopterlerimizi kokpit kamerasından kontrol ederek oyunu birinci şahıs bakış açısıyla oynayabiliyoruz.

GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR'da çıktığımız görevlerde karadaki ve havadaki hedefleri yok etmek için mücadele ediyoruz. Oyun grafiksel olarak oldukça başarılı. GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR'ın gerçekçi bir simülasyon oyunundan ziyade daha aksiyon ağırlıklı, arcade türünde bir savaş oyunu olduğunu belirtmekte fayda var.

YORUMLAR