Gunship Battle 2.4.30 (Android)

Gunship Battle

Gunship Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gunship Battle, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Gunship Battle, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Dünyanın en güçlü savaş helikopterlerini kontrol ediyor ve amansız mücadelelere katılıyoruz.

Helikopter pilotu olarak dünyanın çeşitli bölgelerine göreve gittiğiniz Gunship Battle oyunu oldukça gerçekçi bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Uçuş kontrol simülasyonları, gelişmiş teknolojiler, modern askeri bilgiler ve dünyanın en güçlü savaş helikopterleriyle heyecanı yüksek bir savaş sizleri bekliyor. Kendinizi bir savaşın ortasında bulacağınız Gunship Battle'da savaşlar asla bitmiyor, aksiyon durmuyor. Uçuş için optimize edilmiş kontroller, zorlu görevler, zorlu düşmanlar ve farkı dünyalar sizi savaşın ortasında hissettirecek. Yoğun düşman ateşinin ortasından kurtulmalı ve düşmanlarınızı birer birer yok etmelisiniz. Helikopterlere ve uçaklara merakınız varsa Gunship Battle'ın müptelası olabilirsiniz. Ayrıca helikopterlerinize bir takım modifikasyonlar da yapabilirsiniz.

Oyunun Özellikleri;

  • Optimize edilmiş işlem denetimi
  • 3D grafikler
  • Farklı helikopter türleri
  • Zorlu görevler
  • Farklı oyun mekanları
  • Gelişmiş teknolojiler

Gunship Battle oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR