Gunslugs 2 1.2.1 (Android)

Gunslugs 2

Gunslugs 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gunslugs 2, 2 boyutlu bir aksiyon oyunudur

Gunslugs 2 bize eskiden Commodore, Amiga bilgisayarlarımızda veya televizyona bağladığımız atarilerde oynadığımız klasik aksiyon oyunlarını hatırlatan eğlenceli bir mobil oyun.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Gunslugs 2'de hikayeye ilk oyundan sonra kaldığımız yerden devam ediyoruz. Tanklar, bombalar, dev örümcekler, roketler ve uzalılar tarafından saldırıya uğrayan bir dünyaya konuk olduğumuz oyunda geri dönen Black Duck ordusuna karşı savaşan bir kahramanı yönetiyoruz. Bu sefer bütün galaksiyi ele geçirmeye niyetlenen Black Duck ordusu işaret kulelerini ve uzaylı teknolojilerini bütün gezegene yaymıştır. Gunslug ekibinin bir üyesi olarak bizim görevimiz de bu kuleleri yok etmek ve Black Duck ordusunu ortadan kaldırmaktır. 

Gunslugs 2, 8 bit grafiklerle donatılmış, retro tarzda görünüme sahip olan bir oyun. Bir platform oyununa benzeyen bu görünüm bolca aksiyonla birleşiyor. Kahramanlarımız silahlar kullanarak düşmanlarıyla savaşıyor, bir yandan da ölümcül tuzaklardan kaçmaya çalışıyor. Hızlı bir oyun yapısına sahip olan Gunslugs 2'de 7 farklı dünyayı ziyaret ediyoruz. Her dünyada 8 bölüm yer alıyor ve yüzlerce düşmanın yanısıra bölüm sonu canavarlarıyla savaşıyoruz. Rastgele oluşturulan iç bölgelere sahip olan oyun bu sayede her seferinde bize dğeişik bir oyun tecrübesi sunuyor.

YORUMLAR