Gunslugs 2.0.6 (Android)

Gunslugs

Gunslugs
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gunslugs, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli, heyecan dolu ve nefesleri kesen eski tür atari oyunlarından bir tanesidir.

Gunslugs, 2 boyutlu eski tür atari oyunlarından bir tanesi olarak Android platformunda karşımıza çıkan eğlenceli ve nefes kesen bir oyundur. Ücretli olan oyunu satın alarak Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabilirsiniz. Birbirinden güzel eski oyunları Android cihazlarımız üzerinde oynamamızı sağlayan OrangePixel şirketi tarafından geliştirilen oyunu oynadıkça bağımlısı olacak ve bırakamayacaksınız.

Gunslugs'ın oynanışı diğer koşu ve atış oyunlarına benzemektedir. Oyun içerisinde seçeceğiniz karakter ile birlikte koşmaya, zıplamaya ve düşmanlarınızı vurmaya başlayacaksınız. Oyun içerisinde farklı bölümler ve bölüm sonu canavarları bulunmaktadır. Bölüm sonu canavarları sayesinde oyun daha heyecnalı hale gelmektedir.

Karakterlerinize yeni silahlar, eşyalar ve araçlar alabilirsiniz. alacağınız her yeni eşyanın kendine özgü özellikleri olduğunu unutmamalısınız. Oynaması oldukça zor olan Gunslugs'da yol üzerinde canınızı dolduran ve geldiğiniz yeri kaydeden noktalar bulunmaktadır. Kaydetme noktalarında oyun otomatik olarak kaydedilerek, bir sonraki oyuna başladığınızda bu noktadan devam edebilmeniz sağlanıyor.

Özellikler:

  • Rastgele bölümler
  • Kilidi açılması gereken yeni karakterler
  • Etkileyici müzikler
  • Farklı silah ve araç türleri
  • Gizli bölümler
  • Farklı hava koşulları

Eğer eski tür ve zor oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız, Gunslugs'ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Verdiğiniz paranın karşılığını alabileceğiniz heyecanlı ve aksiyon dolu bir oyundur.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.