Gunstar Heroes Classic 1.0.0 (Android)

Gunstar Heroes Classic

Gunstar Heroes Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SEGA'nın aksiyon oyunuyla nostalji yapıyoruz.

Gunstar Heroes Classic, SEGA Genesis / Mega Drive’ın en beğenilen oyunlarından biri. SEGA’nın yıllar sonra mobil platforma getirdiği aksiyon oyununda dünyayı süper silahıyla ele geçirip yönetme düşüncesinde olan bir generali durdurmaya çalışıyoruz. Görselleri, sesleri, oynanış dinamikleri korunmuş harika bir nostalji oyunu karşımızda.

Bombaların, füzelerin, lazerlerin uçuştuğu, hızlı tempolu bölümler sunan oyunda ikiz kardeşler Red ve Blue’nun yerine geçiyoruz. Alev atıcılar, füzeler, lazerler ve türlü silahlarla donatılan kahramanlarımız generalin üssünü darmadağın yapmak için mücadele ediyor. Amacımız generalin süper silahını bulmak ancak generale ulaşmadan önce askerleriyle başa çıkmamız gerekiyor. Düşman sayısının çok olması üzmesin; zira oyunda silah çeşitliliği tatmin edici düzeyde. Unutmadan, oyunu dilerseniz yerel WiFi üzerinden arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz.

Harabeden kaleye birçok yer keşfedeceğiniz 7 bölüm içeren bol ateş etmeli aksiyon oyununda titreşim desteği, kontrolcüyle oynama, oyun kaydı oluşturma özellikleri mevcut.

YORUMLAR