Hair Trimmer Clipper 3.23 (Android)

Hair Trimmer Clipper

Hair Trimmer Clipper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hair Trimmer Clipper, saç kesme işlemi sırasında çıkan sesi taklit eden enteresan bir uygulama.

Berbere gittiğimizde hepimiz o saç kesme makinesinden çıkan sesi ister istemez dinleriz. Kesme işlemi sırasında çoğalan cızırtı insanın biraz da olsa hoşuna gitmiyor değil. Hair Trimmer Clipper uygulaması da bu tarz sesleri dinlemeyi seven insanlar için özenle tasarlanmış. Biraz garip bir uygulama olsa da belki yapınız gereği sizin hoşunuza gidebilir.

Ücretsiz olarak Android platformuna indirebileceğiniz Hair Trimmer Clipper, özellikle arkadaşlarınıza saç kesme şakası yapabilmek için güzel bir alternatif olabilir. Mesela arkadaşınıza arkadan yaklaşıp ona bu sesi dinletebilir, o korkup döndüğünde ise önceden bulduğunuz bir peruk saçı arkadaşınıza gösterebilirsiniz. Tabii bir an gerçek sanıp korkacaktır ama inanmama ihtimali de oldukça yüksek. Bunun dışında bu uygulamanın ne işe yaracağını bilmiyoruz. Berberlerin bunu müşterilerine dinletecek hali olmadığına göre son derece amaçsız bir uygulama.

Kırmızı ve mor renkteki saç kesme makineleri ses yapma özelliklerinin dışında titreşim özelliğiyle de gerçekçiliği yakalamak istiyor. Uygulamayı daha iyi anlayabilmeniz için Hair Trimmer Clipper'ı hemen indirip denemenizde fayda var.