HashTags 2.2 (Android)

HashTags

2.2
HashTags
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda sosyal medya için kullanabileceğiniz hazır etiket uygulamasıdır.

HashTags, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz çok faydalı ve kullanışlı bir uygulamadır. Hashtags, Türkçe adıyla etiketler, sosyal medya araçlarında sık kullandığımız araçlardan bir tanesi.

Etiketler aracılığıyle hem kendi paylaştıklarımızı kategorilendirebiliyoruz hem de diğerlerinin paylaştıkları şeyler arasından ilgimizi çekenleri çok daha kolay bir şekilde bulabiliyoruz. Fakat tek tek bu etiketleri her seferinde girmek zor olabiliyor.

Özellikler bir blog sahibiyseniz ve onun Twitter ya da Instagram hesabını yönetiyorsanız, sürekli benzer paylaşımlar yaptığınızdan dolayı sürekli aynı etiketlere ihtiyaç duyabiliyorsunuz. Yemek blogu tutan birisi için tek yapması gereken yemekler kategorisindeki etiketleri seçmek ve kopyalamak.

Ardından bunları direk olarak Instagram veya Twitter hesabınıza yapıştırıp kullanabiliyorsunuz. Eğer isterseniz kendi özel etiketlerinizi yaratıp kaydedip daha sonra kullanabiliyorsunuz. Eğer siz de sık sosyal medya kullanan birisiyseniz, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.