Haunted Empire

Haunted Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Haunted Empire mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz MOBA - RPG karışımı bir oyundur

Haunted Empire farklı oyun türlerini birleştiren bir yapıya sahip olan bir mobil RPG oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Haunted Empire'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Haunted Empire adlı kaosa sürüklenmiş bir imparatorlukta hayaletler ve şeytanlar kol gezmektedir. Hayaletlerin temel amacı ise kaosa sürüklenen bu imparatorlukta insanların ruhlarını ele geçirmektir. Biz de oyunda bu hayaletleri ve şeytanları yok ederek imparatorluğu kurtarmaya çalışan kahramanları yöneterek oyuna dahil oluyoruz.

Haunted Empire'da oyuna kendi kahramanımızı seçerek başlamaktayız. Oyun içerisinde 4 farklı kahraman sınıfı yer alıyor. Warrior silah kullanmadaki ve savaştaki yeteneğiyle ön plana çıkıyor, Healer iyileştirme gücüyle takım arkadaşlarını ayakta tutabiliyor, Archer mesafeli savaştaki yeteneğiyle savaşın gidişatını belirleyebiliyor ve Mage büyü gücüyle büyük yıkım getirebiliyor.

Haunted Empire RPG ve MOBA türlerini karıştırıyor. Oyunda yer alan PvP karşılaşmalarında teke tek, 3'e 3, 5'e 5 veya 10'a 10 maçlar yapabiliyor ve diğer oyunculara karşı yeteneklerimizi konuşturabiliyoruz. Oyun içerisinde çok sayıda kahraman da yer almakta.