Hayrettin 1.0.5 (Android)

Hayrettin

Hayrettin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hayrettin, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur.

Ekranlardan tanıdığımız Hayrettin'in otobüs şoföründen kaçma macerasına ortak olmak ister misiniz? Oyunda Hayrettin'in otobüs şoföründen kaçarken önüne çıkan engelleri aşmasına yardım ediyoruz.

Sonsuz koşu tarzında bir kurgu ile karşımıza çıkan Hayrettin oyununda, sonsuz bir maceranın içerisine giriyoruz. Önümüze çıkan altınları toplayıp engelleri birer birer geçmeliyiz. Bunun için elimizi çabuk tutmalı ve Hayrettin'in en yüksek puana ulaşmasına yardım etmeliyiz. Sürükleyici bir kurgusu bulunan oyunda İstanbul sokaklarından fink atıyoruz. Önümüze çıkan engelleri atlayıp zıplayıp aşıyor ve altınları da kasamıza dolduruyoruz. Seslendirmeleriyle de gülmenize yardımcı olacak oyunu sakın kaçırmayın. Oyunu dilerseniz arkadaşlarınıza karşı rekabet etmek amacıyla da oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunun en iyisi olduğunuz taktirde oyunun ana kahramanı Hayrettin ile tanışma fırsatı da yakalayabilirsiniz. Reflekslerinizi test edebileceğiniz ve aynı zamanda da eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bu oyunu sakın kaçırmayın.

Oyunun Özellikleri;

  • Sonsuz koşu
  • Yüksek grafik kalitesi
  • Eğlenceli seslendirmeler
  • Rekabet modu
  • Global skor
  • Facebook bağlantısı

Hayrettin oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR