He-Man Tappers of Grayskull 1.0.2 (Android)

He-Man Tappers of Grayskull

He-Man Tappers of Grayskull
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

He-Man Tappers of Grayskull, He-Man ve arkadaşlarıyla İskeletor'u durdurmaya çalıştığınız macera rpg oyunu.

He-Man Tappers of Grayskull, çocukluğumuzun çizgi filmi He-Man’i mobil platforma taşıyarak nostalji yaşatıyor ve Android platformunda ücretsiz olarak indirilmeye açılmış olması sevindirici.

He-Man elbette başta olmak üzere çizgi filmin öne çıkan karakterlerinden Orko, General, Tila ve She-Ra’nın yer aldığı oyunda herkesi deve dönüştüren büyülü bir taş çıkaran Kötü İskeletor’u durdurmaya çalışıyoruz. Dev ordusuyla birlikte karşımıza çıkan İskeletor’un kötülüğüne son vermek kolay olmuyor. Kendimiz onların aksine küçük boyuttayız ve savaş esnasında yeterince seri olamazsak arkadaşımızla birlikte ölüyoruz.

Kainatın efendilerinin bir araya geldiği macera rpg oyununda karakterlerimizi üst bölümde görüyor, yeteneklerini görüp geliştirmek ve diğer karakterleri de oyuna dahil etmek için alt bölümü kullanıyoruz. Bir yandan seri dokunuşlarla İskeletor ve ordusunu geldikleri yere götürmeye çalışırken diğer yandan karakterlerimizi geliştirmek biraz zor olsa da oyuna ısındığınızda keyif almaya başlıyorsunuz.

YORUMLAR