Head Soccer La Liga 1.0.7 (Android)

Head Soccer La Liga

Head Soccer La Liga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Head Soccer La Liga, İspanya Ligi için hazırlanan resmi, ücretsiz ve eğlenceli bir Android kafa topu oyunu.

Head Soccer La Liga, İspanya Futbol federasyonu tarafından hazırlanan resmi İspanya Ligi kafa topu oyunu. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz oyunun iPhone ve iPad versiyonu da bulunuyor.

Oldukça eğlenceli oyun yapısı ve oynanışa sahip olan kafa topu oyunları, özellikle son zamanlarda çok daha popüler hale geldi. Mobil cihazlar üzerinde oynanabilen en keyifli futbol oyunları arasında yer alan Head Soccer La Liga, İspanya Ligi 2014- 2015 sezonu için hazırlandı ve içerisinde bu sezon La Liga'da mücadele eden takımlar bulunuyor.

Karşılıklı birer futbolcu ile oynanan kafa topu oyunundaki amacınız, maç süresi içerisinde rakibinize daha fazla gol atabilmek. Yani galip gelmeniz gerekiyor. Normal ve turnuva oyun modu bulunan Head Soccer La Liga'da kendi favori takımınızı seçerek hemen oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Oyunda futbolcunuzun kullanabileceği özel yetenekler bulunuyor. Bunlar hız, sert şut çekme, daha yüksek zıplama, depar ve güçlendirmeler.

Dostluk maçları, kupa maçları ve turnuva maçlarına katılabileceğiniz oyunda favori oyuncunuzu seçerek oyuna başlamak mümkün. Messi, Neymar, Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, James Rodriguez, Suarez ve daha bir çok yıldız oyuncunun bulunduğu İspanya Ligi'nde kafa topu oyunu oynamak isterseniz, oyunu Android telefon ve tabletlerinize hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR