Hero Forces

Hero Forces
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hero Forces mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Hero Forces eğer yoğun tansiyonlu savaşlara katılmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz online altyapıya da sahip olan bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Hero Forces'da dünyayı kurtarmaya çalışan kahramanlardan birini seçerek oyuna başlıyoruz ve zombiler ve canavarlar gibi çeşitli yaratıklara karşı savaşarak savaş yeteneklerimizi sergiliyoruz. Bu işi yaparken farklı savaş alanlarını ziyaret edebilmekte ve farklı silah türlerini kullanabilmekteyiz. Pompalı tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, makinalı tüfekler ve roketatar gibi ağır silahlar kullanabileceğimiz silah seçeneklerinden bazıları. Oyunda ilerledikçe bu silahları geliştirmemize ve güçlendirmemize de imkan veriliyor.

Hero Forces'ı dilerseniz senaryo modunda tek başınıza oynayarak zombi ve canavarlara karşı savaşabilir, dilerseniz ortak oyun modunda diğer oyuncularla birlikte bu düşmanlara karşı savaşabilir ya da zorlu bir savaş sınavı için PvP modunda diğer oyuncularla savaşabilir ve heyecanı üst noktada yaşayabilirsiniz. Hero Forces FPS ve TPS oun türlerini birleştiren bir yapıya sahip. Oyunda bir TPS'de olduğu gibi siperler arkasında saklanarak ilerliyoruz, nişan alırken de bir FPS'de olduğu gibi birinci şahıs bakış açısına geçiş yapıyoruz.

Hero Forces'ın ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR