Hero Panda vs Zombies

Hero Panda vs Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hero Panda vs Zombies, karakterinizle birlikte zombilerle savaşmanızı amaçlayan aksiyon dolu bir mobil oyundur.

Bir gün gelecek ve insanlar zombilerle savaşmaya başlayacak. Çoğu filmin veya kitabın konusu bu şekildedir. Zombilere ne kadar inanıyorsunuz bilmiyoruz ama çok yakında bu fikir gerçek olabilir. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Hero Panda vs Zombies, zombilerle savaşı konu alıyor.

Hero Panda vs Zombies oyununda karakteriniz ile birlikte zombilerle savaşmanız gerekiyor. Oyunda çok tehlikeli zombiler bulunmakta ve bu zombilerin sayısı her geçen gün artmakta. Sizin zombi sürüsüne karşı bir plan yapıp onları kurtarmanız lazım. Zombilerle mücadeleyi birebir olarak yapamıyorsunuz. Çok yoğun bir zombi ordusuna karşı ancak uçak veya kamyonetle karşı koyabilirsiniz. Bu yüzden kamyonetinizi hazırlayın ve savaşmaya başlayın.

Daha çok çocukların eğlenmesi için geliştirilmiş olan Hero Panda vs Zombies, renkli grafikleri ve aksiyon dolu müzikleriyle birlikte kullanıcıların beğenisini topluyor. Oynayanlar tarafından oldukça fazla sevilen Hero Panda vs Zombies, binlerce kullanıcısıyla birlikte oldukça başarılı bir oyun.

Eğer siz de vakit geçirmek için eğlenceli bir oyun arıyorsanız veya zombi filmi izleyip gaza gelmişseniz, Hero Panda vs Zombies oyununu indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR