Heroes of Might & Magic 3 HD

Heroes of Might & Magic 3 HD
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heroes of Might & Magic 3 HD klasik strateji oyununun mobil cihazlara uyarlanmış versiyonudur

Heroes of Might & Magic 3 HD fantastik hikayeye sahip strateji oyunları arasında bir klasik olan Heroes of Might & Magic 3 oyununu yenilenmiş bir şekilde mobil cihazlarımıza taşıyan bir strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan tabletlerinizde oynayabileceğiniz Heroes of Might & Magic 3 HD, ilk olarak 1999 yılında yayınlanan ve uykusuz geceler geçirmemize sebep olan Heroes of Might & Magic 3'ü geniş ekran tabletlerimize uyarlayan ve aynı eğlenceyi dokunmatik ekranlarda yaşamamızı mümkün kılan bir sıra tabalı strateji oyunu. Heroes of Might & Magic 3 HD'de Kraliçe Catherine Ironfist'in işgal edilen krallığını geri alma mücadelesine tanık oluyoruz. Erathia Krallığı'nı geri kazanabilmek için önce bu toprakları birleştirmesi, sonra ise şeytani güçlerle savaşması gerekmektedir. Biz de ona bu mücadelesinde eşlik ediyoruz ve maceraya ortak oluyoruz.

Heroes of Might & Magic 3 HD'de büyü veya fiziksel güçte ustalaşan kahramanları kontrol ederek ordularımızı yönetmekteyiz. 7 farklı senaryoda 8 farklı tarafı seçebildiğimiz oyun bize oldukça uzun süren bir oyun deneyimi yaşatıyor. Bunun yanında hızlı ve eğlencelik savaşlar için 50 adet skirmish haritasına da oyunda yer verilmiş. Oyunu dilerseniz tek başınıza oynayabilirsiniz, dilerseniz yerel olarak arkadaşlarınızla aynı tablet üzerinden oynayabilirsiniz.

HD ekranlarla uyumlu hale getirilen Heroes of Might & Magic 3 HD'nin tek eksi yönü mobil oyunlar açısından değerlendirildiğinde oldukça yüksek olan satış fiyatı.

YORUMLAR