Heroes of the Storm Dashboard

Heroes of the Storm Dashboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heroes of the Storm Dashboard Blizzard'ın yeni çıkacak olan MOBA oyunu Heroes of the Storm hakkındaki en güncel bilgilere ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir Android uygulamadır.

Heroes of the Storm Dashboard, Blizzard'ın Dota 2 ve League of Legends oyunlarına rakip olarak çıkaracağı yeni MOBA oyunu Heroes of the Storm ile ilgili Blizzard remsi sitesinde yayınlanan tüm haber ve gleişmelere hemen erişmenizi sağlayacak olan yararlı bir uygulamadır.

Uygulama üzerinden Heroes of the Storm hakkındaki en son haberlere ulaşarak oyunun tüm gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz. Alfa sürecinde testlere devam edilen oyuna eklenen yeni şampiyonlar ve şimdiye kadar açıklanmış olan tüm şampiyonlar hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu şampiyonların yetenekleri hakkında ve daha fazla bilgiye de ulaşabilirsiniz. Şampiyonlar dışında oyunun oynanacağı savaş alanları hakkında da bilgiler veren uygulama sayesinde tüm Heroes of the Storm savaş alanlarını görebilirsiniz. Bunların dışında oyunun resimlerinin bulunduğu bir fotoğraf galerisi de uygulama içerisinde mevcuttur. Heroes of the Storm oynamayı düşünüyorsanız, bu uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oyun hakkındaki tüm gelişmeleri ve haberleri takip edebilirsiniz.

YORUMLAR