Hodor Keyboard

Hodor Keyboard
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    102

  • Üretici

    RichieApps

Hodor Keyboard, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir klavye uygulamasıdır.

Hodor Keyboard, Game of Thrones dizisini izleyenlerin yakından tanıyacağı Hodor'un klavye uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulamada, Hodor'un dil zenginliğini daha yakından görüyoruz. 

Game Of Thrones dizisinde Kristian Nairn'in canlandırdığı bir karakter olan Hodor, ağzından sadece Hodor kelimesini duyduğumuz ve Bran Stark'ın koruması olarak biliniyor. Oldukça renkli bir karaktere sahip olan bu karakter, devasa büyüklükte ve kaslı olmasıyla da dikkat çekiyor. Diziye aşina olanların hatırlayacağı üzere, bu karakterin ağzından çıkan Hodor kelimesi uzun süre sosyal medyada ve dizi hayranlarınca fazlasıyla kullanıldı. Bunu gören bazı geliştiricilerde fırsat bu fırsat deyip Hodor Keyboard'u geliştirmiş. 

Hodor Keyboard'un tek bir işlevi var. Space tuşu gibi bir klavyenin içinde sadece Hodor yazıyor ve çevremizle bu şekilde iletişim kuruyoruz. Akıllı telefonunuzun ayarlar bölümünden bu klavyeyi onayladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm dilleri desteklemesiyle beni oldukça mutlu ettiğini söylemeliyim. 

Hodor'un zengin dilini mobil platformlarda görmek isteyenler bir defaya mahsus olmak kaydıyla ücretli olarak edinebilirler. Vereceğiniz ücrete değeceğini pek söyleyemem fakat oldukça eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Hodor'a sempatiniz varsa denemenizi öneririm. 

Hodor hodor hodor, hodor HODOR hodor Hodor Hodor HODOR hodor Hodor Hodor. -Hodor

NOT: Bu incelemenin son cümleleri Hodor Keyboard ile yazılmıştır. 

YORUMLAR