Homerun King 1.2 (Android)

Homerun King

1.2
Homerun King
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Homerun King, farklı karakterler ile birlikte oldukça heyecanlı beyzbol maçları yapabileceğiniz bir spor oyunudur.

Ülkemizde çok fazla oynanmamasına rağmen beyzbol sporu oldukça fazla kişi tarafından takip ediliyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Homerun King, sizde gerçekten beyzbol maçı yapıyormuşsunuz hissini uyandıracak.

Muhteşem grafikleri ve birbirinden güzel ses efektleriyle birlikte Homerun King, sizi sporcu yapabilir. Homerun King oyununda çeşitli karakterler ile birlikte beyzbol maçı yapmanız gerekiyor. Maç sırasında oldukça dinç olmanızda fayda var. Eğer maçları yeteri kadar ciddiye almazsanız karakterinizi geliştiremeyebilirsiniz. Eğer karakteriniz yeteri kadar gelişmezse ne yazık ki, daha ileri seviyede yer alan maçları oynamanıza imkan olmayacaktır.

Homerun King oyununu arkadaşınızla beraber oynayın ve en yüksek puanı alanı lider ilan edin. Homerun King oyununda beyzbol oynamak ise oldukça basit. Size doğru gelen topları elinizdeki sopa ile karşılamalı ve daha sonra da topu kontrol etmelisiniz. Oldukça eğlenceli bir spor dalı olan beyzbol'u Homerun King sayesinde evinizden de oynayabilirsiniz.

YORUMLAR