Hopeless 3: Dark Hollow Earth (Android)

Hopeless 3: Dark Hollow Earth

Hopeless 3: Dark Hollow Earth
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hopeless 3: Dark Hollow Earth mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Hopeless 3: Dark Hollow Earth eğer hızlı ve heyecanlı bir aksiyon oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Hopeless 3: Dark Hollow Earth'te damla şeklindeki kahramanlarımızın maceralarına tanık oluyoruz. Serinin önceki oyunlarında kahramanlarımız tutsak olan arkadaşlarını kurtarabilmek içni mağaralara dalmışlardır. Hopeless 3'te de bu serüvene devam ediyoruz. Fakat bu sefer bizi farklı mekanlar ve silahlar bekliyor.

Hopeless 3: Dark Hollow Earth temel olarak bir maden vagonu üzerinde yolculuk ederek düşmanlarınızla savaştığınız bir aksiyon oyunu. Oyuna başlarken sadece tabanca kullanabilirken oyunda ilerledikçe vagonunuzu ve silahlarınızı geliştirebiliyor, roketler, lazer silahları ve ağır makinalı tüfeklerle düşmanlarınıza karşı savaşabiliyorsunuz.

Hopeless 3: Dark Hollow Earth'de soğuk kutup bölgelerinden başlayan, karanlık madenlerden dünyanın merkezine doğru uzanan bir yolculuk bizi bekliyor. Oyunun grafikleri oldukça başarılı.