Hopeless: The Dark Cave 1.1.11 (Android)

Hopeless: The Dark Cave

Hopeless: The Dark Cave
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hopeless: The Dark Cave, yağdan oluşan sevimli canlıları tehlikeli canavarlardan korumaya çalışacağınız ve oynadıkça bağımlılık yapan bir Android aksiyon oyunudur.

Hopeless: The Dark Cave, amacınızın sevimli yağ baloncuklarını tehlikeli yaratıklardan korumak olduğu heyecanlı bir Android oyunudur. Muhteşem grafikleri ile oyuncuların ilgisini çekmeyi başaran oyunda, kontrol ettiğiniz yağ baloncukları tehlikeli yaratıklardan oldukça korkmaktadırlar.

Oynaması gayet eğlenceli olan oyunda, kontrol ettiğiniz yağ baloncuklarının ellerinde kullanmanız gereken silahlar bulunuyor. Dikkat etmeniz gereken husus ise, etrafınızdan tehlikeli canavarlar yerine bazen size katılmak için diğer yağ baloncukları da geliyor. Bu baloncukları yanlışlıkla vurmamalısınız. Eğer vurursanız kontrol ettiğiniz yağ baloncuğuda kendi kendini öldürerek intihar edecektir.

Yeterli seviyede cephane ile başlayacağınız oyunda mermi sıkıntısı çekmiyorsunuz. ayrıca oyun içerisinde bazı geliştirme ve güçlendirme özellikleri bulunuyor. Bu özellikleri dikkatlice ve yerinde kullanarak karşı karşıya kaldığınız tehlikeli canavarları savuşturabilirsiniz. Oyunun en ilgi çeken yanlarından bir tanesi ise kontrol ettiğiniz yağ baloncuklarının ifadeleri. bBulundukları duruma göre yüzlerindeki kızgınlık veya korkuyu rahatlıkla görebilirsiniz. bunun yanında oyun içerisindeki tehlikeli canavarların size çok yaklaşmalarına izin vermemelisiniz. Aksi halde yağ baloncukları korkudan kendilerini vurarak öldürüyorlar.

Genel olarak baktığımızda oynaması oldukça eğlenceli olan Hopeless: The Dark Cave uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR