Hopeless Raider-Zombie Shooting Games 1.8 (Android)

Hopeless Raider-Zombie Shooting Games

1.8
Hopeless Raider-Zombie Shooting Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mutasyona uğramış insanları öldüreceğiz.

JoyMeng Game imzası ile geliştirilen ve aksiyon severlere ücretsiz olarak sunulan Hopeless Raider ile aksiyon dolu anlar yaşamaya hazır olun!

Mobil aksiyon oyunları arasında bulunan ve tamamen ücretsiz olan Hopeless Raider ile karşımıza çıkan düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Birinci şahıs kamera açılarına sahip olan yapımda oyuncular mutasyona uğramış olan insanları avlamaya çalışacaklar. Orta dereceli içeriklere sahip olan yapımda grafik açıları da tatmin edici düzeydedir.

Farklı seviye modlarının da yer aldığı yapımda oyuncular benzersiz çok sayıda silah modelini de kullanma fırsatı elde edecekler. Oyuncular hikaye modunda ilerlemeye dayalı bir oynanış ile karşılaşacak ve mutasyona uğramış olan insanları avlamaya çalışacaklar. Zengin bir hikayeye ve diyalog sahnelerine sahip olan yapımda oyuncular gerçekçi aksiyon sahneleri ile karşılaşacaklar.

Farklı mekanların yer aldığı oyunda zengin cephane sistemi ve farklı silah modelleri oyuncuların beğenisini kazanacak. 10 binden fazla oyuncu tarafından oynan yapım Google Play’de inceleme puanı ile üst sıralarda yer alıyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR