Horse Racing Manager 2018 3.01 (Android)

Horse Racing Manager 2018

Horse Racing Manager 2018
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

At yarışı yöneticisi olma yolunda atını eğit, yetiştir ve yarışa sok.

Son zamanlarda farklı spor oyunlarının sayısının artmasıyla birlikte bu kategorideki rekabet de arttı. Bu anlamda Horse Racing Manager 2018'in bir hayli başarılı olduğunu ve at yarışı konusunda oyuncuları eğlendirdiğini belirtmek gerekiyor.

Size verilen parayla, başlangıç için bir at seçiyorsunuz. Daha sonrasında ise bu atınızı eğitmek adına antrenmanlara başlıyorsunuz. Çeşitli eğitim yöntemleriyle atınızın performansını artırabilirsiniz ya da atınızı en güçlü ve en acımasız soylar oluşturacak şekilde yetiştirebilirsiniz. Ayrıca atınızın hızını, kilosunu, boyunu ayarlayabildiğiniz oyunda örneğin atınızın kontrollerinin daha iyi olması için kilosunu arttırabilirsiniz. Ancak bunu yaptığınızda atınızın hızının düşeceğini unutmayın.

Pek çok türde yarış barındıran oyunda kazanç sağlamak ve Büyük Şampiyonluğa giden yolda ilerlemek için yerel derbide veya devrede yarışarak en yükseğe ilerlemeyi tercih edebilirsiniz. Bol eğlenceli geçen bu yarışlarda atınızın kıran kırana gitmesine olanak sağlayın.

At yarışlarını izlemeyi bırak ve yarıştaki yerini al. Jokeyler atlarına eyer taksın çünkü bir numaralı at yarışı yönetimi burada. Kentucky'den Epsom'a hakkında konuşulan birinci sınıf bir at yarışı yöneticisi olabilir misin? Hadi bu at yarışında efsane ol! 

YORUMLAR