HTC Dot Breaker (Android)

HTC Dot Breaker

HTC Dot Breaker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HTC Dot Breaker, HTC Dot View kılıf üzerinden klasik tuğla kırma oyununu oynamanıza izin veren ücretsiz bir uygulama.

HTC Dot Breaker, HTC’nin One M8 kullanıcıları için hazırladığı eğlence uygulamalarından biri. Çoğumuzun bir zamanlar ataride oynadığı tuğla kırma oyununu HTC Dot View akıllı kılıf üzerinden oynamamıza izin veren uygulama tamamen ücretsiz.

HTC’nin One M8 ve One M9 kullanıcılarına sunduğu kişiselleştirilebilir kılıfı Dot View sürekli olarak güncellenerek yeni işlevler kazanıyor. Kılıfı açmadan aramaları yanıtlamamıza, uygulama bildirimlerine bakmamıza, Spotify müzik listemizi kontrol etmemize, el fenerini kullanmamıza, hava durumu ve saate bakmamıza, alarmı kapatmamıza izin veren Dot View üzerinde oyun da oynanabiliyor. HTC Dot Breaker bu harika akıllı kılıf üzerinde oynanabilen oyunlardan birisi.

Kılıf üzerinden oynanabilen ilk mobil oyun olan HTC Dot Breaker, klasik tuğla kırma oyununun modernize edilmiş hali diyebilirim. Oyunu Android işletim sistemli HTC cihazınıza indirdikten sonra kılıf üzerinden oynamaya başlamak için öncelikle uygulamayı çalıştırıyor ve kılıfı kapatıyorsunuz. Sonrasında klasik tuğla kırma oyunu karşınıza geliyor. Yönü kontrol etmek için cihazı sağa ve sola oynatıyorsunuz. Oyunu başlatmak ve duraklatmak içinse aşağı / yukarı kaydırma hareketini kullanıyorsunuz. Şu an için 20 bölüm yer alıyor ve bölümü tamamladıkça next butonuna dokunarak ilerliyorsunuz.

HTC Dot Breaker, eğlence amaçlı hazırlanmış güzel bir uygulama fakat oyun ekranını kılıf üzerinden rahatlıkla görebilmeniz için cihazın parlaklık ayarını otomatik olarak sona çekiyor. Bu da bataryanın hızla tükenmesi demek. Bu yüzden oyunu fazla oynamamanızı tavsiye ederim.

Not: Oyunu oynayabilmeniz için HTC Dot View uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Uygulamayı Android cihazınıza aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:

YORUMLAR