HTC Dot Design (Android)

HTC Dot Design

HTC Dot Design
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HTC Dot Design, Dot View kılıfınız için kendi temalarınızı hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir Android uygulaması.

HTC Dot Design, HTC’nin One M8 ve One M9 akıllı telefonlarını Dot View kılıf ile koruya kullanıcılara yönelik hazırladığı eğlence uygulamaları arasında. HTC Dot View kılıfı ile birlikte önyüklü gelen temalardan memnun değilseniz bu uygulama ile rahatlıkla kendi temanızı hazırlayabilirsiniz.

Kılıfın kapağını açmadan gelen aramayı yanıtlama, sesli arama, alarmı kapatma, el fenerini açma, hava durumu ve saati görüntüleme gibi kolaylıklar sunan tek akıll telefon kılıfı olma özelliğini taşıyan HTC Dot View’ın uygulaması da bulunuyor. Sürekli olarak güncellenen uygulama sayesinde Dot View kılıfa getirilen yenilikleri takip edebiliyor, kılıfı daha verimli kullanabiliyorsunuz.

Böylesine harika bir koruma kılıfının özelliklerinden birisi de tema seçenekleri. Kullanıcının doğum gününe, tatil günlerine özel temaların yanında durağan ve canlı temalardan dilediğinizi seçip kılıfınızın arka plan görseli olarak ayarlayabiliyorsunuz. HTC Dot Design (Dot Tasarım) uygulaması da sunulan onlarca tema arasından aradığını bulamayan kullanıcılar için hazırlanmış resmi bir uygulama.

Türkçe olarak ta kullanabildiğimiz HTC Dot Design uygulaması ile kendi temalarınızı birkaç farklı şekilde hazırlayabiliyorsunuz. Yeni çektiğiniz veya galerinizde tuttuğunuz bir fotoğrafı aktarabildiğiniz gibi HTC’nin kendi hazırladığı görselleri de kullanabiliyorsunuz. Tema hazırlama kısmı ise oldukça basit. Renk paleti ve silgi haricinde ne olduğunu çözemediğim bir buton yer almakta. Temanızı hazırladıktan sonra başa dönmeden hemen Dot View arka plan görseli olarak ayarlayabiliyor, arkadaşlarınızla paylaşabiliyor veya kaydedip / silip çıkabiliyorsunuz.

Not: HTC Dot Design (Dot Tasarım) uygulaması Dot View uygulaması ile entegre çalışıyor. Bunun için öncelikle Dot View uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan Android cihazınıza indirmeniz gerekiyor:

YORUMLAR