Hunger Games: Panem Run 1.0.1 (Android)

Hunger Games: Panem Run

Hunger Games: Panem Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,372

  • Üretici

    Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited

Hunger Games: Panem Run, The Hunger Games: Catching Fire filminin resmi mobil oyunudur

Hunger Games: Panem Run, sinemalarda büyük bir başarı yakalayan ve ülkemizde Açlık Oyunları adıyla anılan Hunger Games serisinin yeni filmi Hunger Games: Catching Fire'nin sinemalarda vizyona girişine özel olarak yayınlanmış bir Android oyunudur.

Ücretsiz olarak oynanabilen Hunger Games: Panem Run, milyonlarca oyun sever tarafından oynanan ve beğeni kazanan Temple Run türünde bir oynanışı Hunger Games'in yeni filminin hikayesi ile birleştirmekte. Oyunculara saatlerce sürebilecek bir eğlence sunabilen oyunda Panem'in özel bölümlerine ayak basıyoruz ve buradaki insanlara umut dağıtabilmek için tüm gücümüzle savaşıyoruz.

Hunger Games: Panem Run'da maceralarımız esnasında topladığımız kaynaklar dahil olduğumuz bölümleri güçlendirmektedir. Bu maceralarımız boyunca önümüze çıkan engelleri yeri geldiğinde zıplayarak, yeri geldiğinde eğilerek yeri geldiğinde de yok ederek aşmalı ve hayatta kalmalıyız. Oyunda koşarken ok ve yayımızı kullanarak hedefleri yok etmek gibi oynanışa renk katan öğelere de yer veriliyor.

Oyunun bu eğlenceli oynanış yapısının haricinde sosyal yönü de oldukça kuvvetlidir. Dilersek arkadaşlarımızla rekabe edebilir, dilersek de arkadaşlarımıza hediyeler gönderebiliriz. Eğer Temple Run'dan zevk aldıysanız ve Hunger Games'in hayranıysanız Hunger Games: Panem Run denemekten hoşlanacağınız bir mobil oyun olacaktır.

Oyun hakkında daha iyi fikir sahibi olabilmek için oynanış görüntülerini içeren tanıtım videosunu syeredebilirsiniz:

YORUMLAR