Hungry Fish (Android)

Hungry Fish

Hungry Fish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hungry Fish eğlenceli bir mobil oyundur

Hungry Fish eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek için güzel bir mobil oyun arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir balık yeme oyunu olan Hungry Fish'de okyanus derinliklerinde yaşayan minik bir balığın hikayesi konu alınıyor. Oyunda bu minik balığı yöenterek onun kendisinden küçük balıkları yemesini ve büyümesini sağlıyoruz. Fakat bu işi gerçekleştirirken tehlikeli balıklardan kaçmamız gerekiyor. Eğer kendimizden büyük balıkları yemeye çalışırsak avcı yerine avlanan oluyoruz ve oyun sonlanıyor.

Hungry Fish'de çok sayıda bölüm yer almakta. Bu bölümlerde performansımız ölçülüyor ve bölüm sonunda bu performansa göre yyıldız kazanıyoruz. Minik balığımız özel balık yeme yeteneklerine de sahip. Bu yetenekleri kullanarak bölümleri daha kolay geçebilmekteyiz.

Hungry Fish'de balığımızı kontrol etmek için dokunmatik kontrollerden faydalanıyoruz. Balığımızın gideceği yönü belirlemek için parmağımızı ekran üzerinde o yöne doğru sürüklememiz yeterli. Zorda kaldığımız durumlarda ise sihirli büyüme, ekstra can ve dondurma gibi yeteneklerimizi kullanabiliyoruz.

Hungry Fish sevimli 2 boyutlu grafiklerle donatılmış olan ve her yaştan oyuncuya hitap eden bir mobil oyun.

YORUMLAR