I, Gladiator Free 1.0.0.19818_ETC1 (Android)

I, Gladiator Free

I, Gladiator Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

I, Gladiator Free'de arenaya adım atıyoruz ve yeteneklerimizi kanıtlıyoruz

I, Gladiator Free bize arenanın acımasız atmosferini yaşatan, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir gladyatör oyunudur.

I, Gladiator Free geçmişte vizyona girmiş ünlü gladyatör filmleri ile oyun konsolları ve bilgisayarlar için çıkış yapmış gladyatör oyunları temel alınarak geliştirilmiş bir aksiyon oyunudur. Oyunda bir gladyatör olarak arenaya adımımızı atıyoruz ve heyecan dolu bir maceraya başlıyoruz.

Oyunda oldukça gerçekçi olan bir gladyatörü 3. şahıs bakış açısından dokunmatik kontroller aracılığıyla kontrol ediyoruz ve karşımıza çıkan gladyatörleri birer birer yenmeye çalışıyoruz. I, Gladiator Free'de temel amacımız bize verilen 5 dakika içerisinde yenebildiğimiz kadar gladyatörü yenmek ve en yüksek puanı elde etmek.

I, Gladiator Free'de kolay bir şekilde gerçekleştirilebilen dokunmatik hareketler yardımıyla gladyatörümüzün farklı açılarla saldırmasını sağlayabiliyoruz. Ayrıca farklı saldırıları birleştirerek kombolar yapabilyoruz ve verdiğimiz hasarı arttırabiliyoruz. Oyunun grafikleri oldukça yüksek kaliteye sahip ve aksiyon üst düzeyde. Yendiğimiz rakipleri ölümcül bitiriş vuruşlarıyla son yolculuklarına uğurlayabiliyoruz. Oyunda yumruklarımızı kullanabildiğimiz gibi farklı silahları ve kalkanları da kullanabilmekteyiz.

Eğer gladyatörleri ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız I, Gladiator Free'yi kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR